Bal karnawałowy

W dniu 11 lutego 2021 r. odbył się bal karnawałowy dla klas młodszych. W związku z pandemią nie mogliśmy bawić się tak jak w ubiegłych latach, ale pierwszaki stanęły na wysokości zadania !  Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Przy dźwiękach muzyki, znanych przebojów disco wszyscy bawili się wyśmienicie. Kostiumowy bal karnawałowy zgromadził radosne elfy, dobre wróżki, piękne księżniczki.  Nie zabrakło też odważnych Spidermanów, piratów, policjantów czy kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu.

Zabawa karnawałowa to również okazja do wykonania  pamiątkowych zdjęć, do obejrzenia których zapraszamy. Po zabawie dzieci udały się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, a że to był tłusty czwartek nie zabrakło też pysznych pączków.

Już czekamy z niecierpliwością na kolejny bal!

Wych : E. Serwacka i B. Sowińska