Ubezpieczenie uczniów

COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.

UBEZPIECZENIA SZKOLNE 2023/2024

UCZEŃ CHRONIONY 24 godziny / dobę!

Ubezpieczenie Szkolne V 184 Polisa typ 184 nr 001094001

Dane osoby obsługującej ubezpieczenie:

Maria Machulak tel. 693 716 316

Adres biura: 23-200 Kraśnik , ul. Lubelska 27 ( na wprost ul. Grodzkiej)

Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) ma charakter dobrowolny.
O przystąpieniu do tej formy ubezpieczenia, a także o wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego decydują sami zainteresowani. Odmowa zawarcia umowy ubezpieczenia i płacenia składek z tytułu ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków nie może rodzić dla uczniów jakichkolwiek skutków ze strony szkoły
.

COMPENSA TU SA – NNW szkolne 2022 -2023
oferta ubezpieczenia dzieci i młodzieży

Ubezpieczenie dzieci i młodzieży w szkole i poza nią. Całodobowa ochrona zdrowia i życia dziecka przez cały rok. Podczas zajęć szkolnych, oraz życia prywatnego i w czasie wakacji.
Sport pozalekcyjny w zakresie odpowiedzialności .

Skrót najważniejszych informacji dotyczących oferty

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEKnagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, w wyniku, którego osoba, niezależnie od swej woli, doznała uszczerbku na zdrowiu lub zmarła; za nieszczęśliwy wypadek uznaje się również zawał serca lub udar mózgu, usiłowanie popełnienia lub popełnienie samobójstwa, utonięcie, atak epileptyczny, omdlenie.

Jednorazowe świadczenie z tytułu wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, w przypadku, gdy nie został ustalony trwały uszczerbek na zdrowiu – będą to np. Stłuczenia – warunkiem uzyskania kwoty świadczenia 150 zł jest 1 wizyta lekarska lub u pielęgniarki szkolnej .

ZWROT KOSZTÓW LECZENIA- rodzic może wybrać prywatną opiekę lekarską.
Warto zwrócić uwagę na dużą sumę ubezpieczenia 3500 złotych .Zakres ubezpieczenia obejmuje następujące, poniesione przez Ubezpieczonego na terenie Polski w związku ze skutkami nieszczęśliwego wypadku przez Ubezpieczonego, niezbędne koszty leczenia: 1) koszty udzielenia pomocy lekarskiej lub ambulatoryjnej; 2) koszty wizyt i honorariów lekarskich; 3) koszty pobytu w szpitalu, badań, zabiegów ambulatoryjnych i operacji (z wyłączeniem operacji plastycznych); 4) koszty nabycia niezbędnych lekarstw i środków opatrunkowych (w tym gips lekki) przepisanych przez lekarza; 5) koszty transportu z miejsca nieszczęśliwego wypadku do szpitala lub ambulatorium; 6) koszty zaleconej przez lekarza odbudowy zębów stałych do 1000 zł(na 1 ząb max 300 zł).

ZWROT KOSZTÓW REHABILITACJI- rehabilitacja prywatna z sumą ubezpieczenia do 5000 zł.

Zwrot kosztów korepetycjijeśli dziecko po NNW będzie nieobecne w szkole min 7 dni, rodzic może skorzestać z korepetycji i otrzyma zwrot do kwoty 500 złotych.

Zwrot kosztów wypożyczenia lub nabycia środków specjalnych lub uszkodzenia sprzętu medycznego- jak np. okulary korekcyjne, aparat słuchowy, pompa insulinowa czy aparat ortodontyczny.- zwrot do 500 zł za uszkodzenie do którego doszło podczas wypadku.

Pobyt w szpitalu po NNW – pobyt trający min 2 dni.

Pobyt w szpitalu w wyniku chorobypobyt trający min 3 dni.

DOKUMENTY DO POBRANIA