Jasełka a.d. 2015

Dnia 21 grudnia 2015 r. mieliśmy przyjemność zobaczyć jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez klasę VI "A" pod opieką Pani Małgorzaty Biegaj oraz Pani Urszuli Szllachetki.

Jak co roku w tygodniu poprzedzającym Wigilię Bożego Narodzenia w naszej szkole odbywają się jasełka. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy szóstej wprowadziło nas w piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń. Uczniowie w przepięknych strojach zaprezentowali się przed swoimi kolegami i nauczycielami.Salę zdobiła piękna dekoracja, radosną atmosferę tworzył również szkolny chór pod przewodnictwem Pana Artura Żurka. Jednym słowem, w szkole od rana dało się odczuć magię zbliżających się świąt. Dzięki niej nie brakło uśmiechów, uścisków, a nawet wzruszeń.