Mikołaj w IIIa

W dzień Mikołajek, tj. 6 grudnia uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią Małgorzatą Padała i p. Katarzyną Rak wybrali się na wspólną wycieczkę do Kraśnika. Celem naszej wycieczki było kino i projekcja filmu pt. „ Nasze magiczne Encanto”.

Dzieci poznały historię wyjątkowej dziewczynki Mirabelki oraz liczne przygody jej rodziny. Bajka bardzo  spodobała się naszym uczniom, tak samo jak świąteczne dekoracje w CKiP. Po filmie czekał na nas prawdziwy Mikołaj. Wyjazd do kina był  udany. Dzieci pamiętały o zasadach bezpiecznego poruszania się, dzięki czemu, wszyscy szczęśliwie wróciliśmy do naszej szkoły.

Wycieczkę  zakończyliśmy  w świątecznym nastroju i w dobrych humorach.