Wygraliśmy !!! - „Ekopracownia - zielone serce szkoły”

Miło nam poinformować, że nasza Trójka została laureatem konkursu „Ekopracownia – zielone serce szkoły”. 5 czerwca br. z rąk Pani Anny Moskwy, Ministra Klimatu
i Środowiska, nasi uczniowie pod opieką Pana Jacka Dubiela – Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Kraśniku, odebrali voucher, w ramach którego zyskaliśmy dofinansowanie na rozwój infrastruktury edukacyjnej. Dzięki temu wsparciu nasza szkoła stworzy przyjazne miejsca do nauki i rozwijania zainteresowań z zakresu przedmiotów przyrodniczych.

Projekt budowy nowoczesnych ekopracowni w szkołach, realizowany przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, ma na celu kształtowanie postaw proekologicznych oraz zwiększenie świadomości ekologicznej młodego pokolenia.

Bardzo serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Mazik - Wicedyrektora Szkoły , Pani Agaty Wiśniewskiej- Szewc oraz Pani Sylwii Jankowskiej-Kępa za ogrom pracy włożonej w ten projekt.