Festyn „Trójka Dej”

14 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Kraśniku odbył się festyn dedykowany uczniom.

Każda z klas przygotowała atrakcyjny program, który zachwycił i wprowadził w znakomity nastrój wszystkich uczestników. Nie zabrakło zabaw sportowych na świeżym powietrzu, quizów,  kolorowych dmuchańców, waty cukrowej, gofrów, popcornu oraz słodkich przekąsek. Była też okazja spróbować swoich umiejętności w tańcu belgijki czy śpiewie karaoke. Najpiękniejszą nagrodą jaką mogliśmy otrzymać były słowa, że był to najfajniejszy dzień w tym roku szkolnym.

Za to wszystko dziękujemy organizatorom Pani Joannie Mazik i Panu Jackowi Dubielowi oraz sponsorom imprezy:  Panu Michałowi Stawiarskiemu, reprezentującemu Stowarzyszenie Wschód Lubelskich Serc, Radzie Rodziców  reprezentowanej przez Panią Ewelinę Czerwonka oraz wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która najlepiej oddaje atmosferę, która panowała w trakcie festynu.

Jutro kolejna część fotorelacji.