PCK - czas podsumowań

Do szkolnego koła PCK należało w tym roku szkolnym 11 uczniów. W ramach działalności koła realizowane były zadania z zakresu wychowania zdrowotnego. Opiekunki szkolnego koła wzięły udział w uroczystym spotkaniu z krwiodawcami. Zorganizowany został szkolny etap Olimpiady Zdrowia PCK-  I miejsce zajęła Amelia Garwolińska z klasy VIIIa i tym samym zakwalifikowała się do etapu rejonowego. Podejmowane były również działania mające na celu rozwijanie wrażliwości i kształtowanie postawy bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.  Na terenie szkoły odbyły się zbiórki: Wielkanoc z PCK, Niektóre marzenia są do spełnienia oraz Gorączka Złota. Ogromnie dziękujemy całej społeczności szkolnej za wsparcie naszych działań!

Członkowie SK PCK