TRÓJKA GRA W KOSZA

17 czerwca 2023 r. na Hali Sportowej przy ZPO nr 2 przy ul Urzędowskiej 10 został rozegrany Turniej pod nazwą – KOSZYKARSKIE DEBLE 2023 organizowany przez UKS Biało Czarni Kraśnik.  Na turnieju nie mogło zabraknąć adeptów koszykówki z naszej szkoły. Wystartowali oni w trzech kategoriach, chłopcy w roczniku 2008 i 2009, chłopcy z rocznika 2010 i młodsi oraz dziewczęta z rocznika 2010 i młodsze. A oto nasze wyniki: kategoria chłopcy 2010 i młodsi III - msc ,, Zimne ogry ‘’ (Łomnicki Franek, Patryk Sabeł) V - msc ,,4 klasiści ’’ ( Antoni Dąbrowski, Kamil Pełka) X - msc. ,,Błyskawice’’ (Kacper Pęzioł, Ksawery Lipski) kategoria dziewczęta 2010 i młodsze I - msc. ,, Szyszki Imbirowe ’’ ’ (Lena Błaszczyk, Julia Markowska) II - msc ,, PM ‘’ (Martyna Nowaczek, Paulina Jarzynka) IV - msc ,,Menele ‘’ ( Iza Wójcik, Wiktoria Skóra) VI - msc ,, Trójeczka’’ (Milena Zięba, Lena Pęzioł, Zuzanna Drapała) VIII- msc ,, DM ‘’ (Maja Strąg, Dominika Zaręba) kategoria chłopcy 2008-2009 I – msc ,,Mutity ‘’ (Jakub Zdyb,, Wójcik Marcin, Alan Kaczmarski) III – msc ,,Detal ‘’ ( Lucjan Brzuszek, Franciszek Anzlik) IV – msc. ,, Kropka’’( Jan Kotuła, Filip Stachyra ) Na zakończenie wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali napoje chłodzące ,batony energetyczne pamiątkowe Bidony i medale a najlepsi statuetki, które wręczyli w imieniu Posła na Sejm RP- Kazimierza Chomy –Przewodniczący Starostwa Powiatowego w Kraśniku pan Jacek Dubiel, w imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego Dyrektor Departamentu Promocji Sportu i Turystyki pan Artur Domański, w imieniu Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka wiceburmistrz pan Piotr Janczarek, oraz Prezes UKS Biało-Czarni Kraśnik pan Paweł Biskup. Wielkie brawa dla zawodników naszej szkoły za tak dobry występ. Mamy nadzieję, iż dalej będą ciężko trenować i osiągać coraz większe sukcesy.