Zaczytaj się na ferie

Akcja czytelnicza „Zaczytaj się na ferie”

Przed nami przerwa  feryjna, warto więc skorzystać z kilkunastu dni oddechu i nadrobić czytelnicze zaległości.

Akcja polega na wykonaniu plakatu promującego przeczytaną przez ferie książkę, wypożyczoną wcześniej z naszej biblioteki. Plakat powinien zawierać takie elementy jak: tytuł, autor, ilustracja, krótkie hasło/myśl przewodnia książki (maksymalny format plakatu – A3).

Akcja skierowana jest do uczniów wszystkich klas i obejmuje wszystkie poziomy nauczania. Plakaty należy przynosić do biblioteki szkolnej po feriach.

Zbliżające się ferie zimowe są okazją do odwiedzenia biblioteki szkolnej i wyboru książki zgodnie ze swoimi upodobaniami i zainteresowaniami.

Czytanie to najlepszy sposób na nudę i przeniesienia się w świat fantazji  oraz niesamowitych przygód.

Wypożycz książkę i zasmakuj się w czytaniu.

Zabierz książkę na ferie!

Ferie to świetny czas na czytanie książek.

Celem akcji „Zaczytaj się na ferie” jest promocja książek i czytelnictwa.

Zapraszamy do biblioteki!