Dzień otwarty w SP 3

Po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów.

15 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Kraśniku odbyły się Dni Otwarte. Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Dzieci po przekroczeniu progu szkoły zostały przywitane przez przedstawicieli uczniów oraz nauczycieli. Rozpoczęło się zwiedzanie szkoły i sal lekcyjnych, gdzie nauczyciele przygotowali różne ciekawe zajęcia.  Nasi przyszli uczniowie, pod czujnym okiem naszych pedagogów mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi, sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe i świetnie się bawić. Zabawy i śmiechu nie było końca. Rodzice mogli zapoznać się z bardzo ciekawą ofertą dydaktyczną szkoły. W trakcie oprowadzania nauczyciele odpowiadali na pytania, Rodzice w tym czasie mogli również obserwować jak ich pociechy uczestniczą w zajęciach. Wreszcie zmęczone, ale i szczęśliwe oraz pełne wrażeń dzieci wróciły do swoich domów. Było to udane, pełne atrakcji i przeżyć popołudnie. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów we wrześniu!