Wycieczka do Warszawy

Dnia 1 marca, przypadającym również na święto Żołnierzy Wyklętych, uczniowie klas VII a, VII b i VI a mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianej wycieczce do Warszawy, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wschód Lubelskich Serc, którego prezesem jest p. Michał Stawiarski. Opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: p. Małgorzata Pawełczak, p. Beata Prokop i p. Marek Kocoń. W wycieczce uczestniczył także dyrektor szkoły p. Jacek Dubiel. Nasze przeżycia były wyjątkowe - od emocjonującego Muzeum Powstania Warszawskiego po fascynujące zapoznanie się z pracą Sejmu oraz wizytę w niezwykłej Stacji Grawitacja.

Program był naprawdę napięty, ale każda z atrakcji warta była naszego czasu i uwagi. Nie mogliśmy oderwać się od eksponatów i historii, które odkrywaliśmy na każdym kroku.

Ponadto, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile, przygotowaliśmy specjalną fotorelację, która będzie dostępna dla wszystkich uczniów i ich rodzin na stronie internetowej szkoły. Dzięki temu każdy będzie mógł podzielić się naszymi wspomnieniami z tej niezwykłej wycieczki.

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o pysznym obiedzie, który pozwolił nam naładować baterie przed kolejnymi atrakcjami dnia.

Dziękujemy prezesowi Stowarzyszenia Wschód Lubelskich Serc p. Michałowi Stawiarskiemu oraz dyrektorowi p. Jackowi Dubielowi za niezapomniane doświadczenie i możliwość uczestniczenia w takiej wycieczce!