Wycieczka do Zamościa

Bardzo  dobrze i miło wspominam naukę w Szkole Podstawowej nr 3 w Kraśniku.  Uczyli mnie sympatyczni  i wyrozumiali nauczyciele, którzy często organizowali nam ciekawe wycieczki.

Najlepiej pamiętam wycieczkę do Zamościa. Największe wrażenie zrobiło na mnie Stare Miasto z panującą tam niezwykłą atmosferą, odnowione podcienie i kamienice, Rotunda oraz kościół Św. Franciszka. Po obiedzie odwiedziliśmy zamojskie ZOO, gdzie na rozległym terenie mieszkają różne gatunki zwierząt. W wolnym czasie zrobiliśmy dużo ciekawych zdjęć oraz zakupiliśmy mnóstwo pamiątek. Ostatnim punktem wycieczki był Pałac Zamojskich wybudowany w XVI wieku. Budowla zachwyciła nas wszystkich. Gdy późnym wieczorem wróciliśmy do domu, byliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Czas spędzony w tej szkole, nauka, zabawa oraz nawiązane znajomości  na zawsze pozostaną w mojej pamięci.