,,Wszystko co, wielkie, jest wielkie przez serce”

,,Wszystko co, wielkie, jest wielkie przez serce”. Te piękne słowa Cypriana Kamila Norwida zdaje się doskonale obrazują trud, zaangażowanie i poświęcenie pracowników naszej szkoły.

Dlatego też chcąc im podziękować, dnia 10 października 2019 roku, uczniowie klas II, III, VI, VII, VIII przygotowali spektakl słowno – muzyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Po części artystycznej miały miejsce życzenia oraz wręczenie okazjonalnych nagród pracownikom szkoły przez Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka. Wśród wyróżnionych Nagrodą Burmistrza znalazły się panie: Małgorzata Padała, Beata Prokop, Elżbieta Serwacka oraz Barbara Sowińska.

Nagrody i odznaczenia przyznane zostały również przez Samorząd Uczniowski, reprezentujący społeczność szkolną. Za ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ wyróżniono ks. Zbigniewa Szabałę, BRATERSKĄ DUSZĄ okrzyknięto pana Adama Piórkowskiego, MISTRZEM ELEGANCJI został pan Jacek Dubiel, tytuł SUPER SPRAWIEDLIWEGO oraz POMYSŁOWEGO DOBROMIRA otrzymała pani Ewelina Partyka, MISTRZEM PORZĄDKU bezkonkurencyjnie okrzyknięto panią Małgorzatę Biegaj.

Swoją obecnością zaszczycili nas również pan Krzysztof Babisz (Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych), pani Monika Poleszak (Kierownik Referatu Edukacji), pan Krzysztof Ślusarz ( Radny Miasta Kraśnik) oraz Rada Rodziców na czele z przewodniczącą panią Eweliną Czerwonką.

Korzystając z okazji wszystkim pracownikom naszej szkoły dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.