Trójka w finale wojewódzkim w koszykówce 3x3

26.05.2023 w Zamościu spotkało się sześć najlepszych szkół z województwa lubelskiego aby wyłonić najlepszą reprezentację w koszykówce 3x3. Trójka z Kraśnika znalazła się w tym gronie razem ze szkołami z Białej Podlaski, Lublina, Chełma, Zamościa i Lubartowa. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, Zamość, Kraśnik i Chełm oraz Biała Podlaska, Lublin i Lubartów. Chłopcy z Kraśnika wygrali z Chełmem i nieznacznie przegrali z gospodarzem zawodów Zamościem. Na koniec turnieju przyszło im się zmierzyć z Lublinem, który niestety tego dnia był odrobine lepszy. Ostatecznie Trójka zajmuje IV miejsce w województwie. SP nr 3 reprezentowali Karczmarski Alan, Kotuła Jan, Wnuczek Mikołaj, Wójcik Marcin trener Wojciech Kowalski.

Wielkie gratulacje dla chłopców z naszej szkoły.